MyDwoje - Znajdź swoją drugą połówkę

Nie masz czasu na tradycyjne szukanie miłości? Zastanawiasz się, w jaki sposób znaleźć drugą połówkę, nie mając czasu na poznawanie nowych ludzi na imprezach, wyjazdach, czy też podczas różnego rodzaju koncertów i festiwali? A może po prostu jesteś nieśmiały i nawiązywanie nowych kontaktów sprawia ci spore trudności? Albo jeszcze inaczej. Po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, jednocześnie dając sobie szansę na znalezienie miłości? Jeśli tak – czas zajrzeć do internetu! Znajdziemy w nim różne portale randkowe, które umożliwią nam poznanie kogoś interesującego. Kto wie, może przy odrobinie szczęścia i wytrwałości uda nam się znaleźć drugą połówkę? Najpierw jednak, zanim przystąpimy do poszukiwań, musimy zdecydować, gdzie dokładnie chcemy szukać. Możliwości mamy sporo, gdyż portale randkowe cieszą się rosnącą popularnością. Przyjrzyjmy się zatem jednemu z najbardziej znanych portali – MyDwoje.pl Czy warto zakładać tam konto, chcąc znaleźć miłość i wartościowe relacje? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć poniższa recenzja!

MyDwoje – Ponad 800 tys. użytkowników

MyDwoje - serwis randkowy

Serwis MyDwoje.pl, jest jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. A także portalem, który sam siebie określa mianem “biura matrymonialnego.” Będąc zainteresowanym założeniem konta i przeglądając informacje dostępne dla niezarejestrowanych użytkowników, z pewnością odniesiemy wrażenie, że celem portalu faktycznie jest pomoc w tworzeniu stałych, stabilnych i poważnych związków. Jeśli więc szukasz miłości, która na stałe zagości w twoim życiu – dobrze trafiłeś!

Na portalu znajdziemy ponad osiemset tysięcy użytkowników, a do obecnej społeczności, każdego dnia dołączają nowi single, pragnący kogoś poznać i odmienić swoje życie. Strona umożliwia nam wybranie przedziału wiekowego i płci potencjalnych partnerów. A także obszaru, którym może być jedno z polskich województw lub dalej, tereny znajdujące się poza granicami Polski. Kiedy już uzupełnimy swoje podstawowe wymagania, możemy przejść do poszukiwań (jeżeli wcześniej założyliśmy konto. Jeśli nie, to mamy możliwość dowiedzenia się ile osób o podanych przez nas podstawowych kryteriach, znajduje się na MyDwoje.pl.)

Poważne zawieranie znajomości z MyDwoje

Spośród wszystkich portali dedykowanych singlom, MyDwoje.pl wyróżnia się przede wszystkim podejściem. Tutaj nie chodzi o flirt, o dobrą zabawę i przelotne romanse. Założycielom portalu zależy na tym, żeby jego użytkownicy mogli poznać wartościowe osoby, z którymi będą w stanie zbudować trwałą, szczęśliwą relację. Oczywiście, nie zawsze musi się ona zakończyć małżeństwem. Zwłaszcza, że obecnie nie wszystkie osoby pragną w ogóle wchodzić w związek małżeński.

Jednak nie da się zaprzeczyć, że chcąc zarejestrować się na MyDwoje.pl, jesteśmy informowani, że tutaj można znaleźć “poważne oferty matrymonialne.” Założycielom portalu chodziło bowiem o to, żeby stworzyć miejsce, w którym osoby zdecydowane, szukające miłości i chcące zbudować poważną, stabilną relację, mogły się poznać. Dając sobie tym samym szansę na znalezienie prawdziwej miłości i rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu. Co ważne – portal skupia użytkowników w różnym wieku. Od osiemnastolatków po osoby powyżej sześćdziesiątego szóstego roku życia. Na miłość nigdy nie jest za późno. A zakochać można się w każdym wieku. Dlatego, jeśli czujemy się samotni, chcielibyśmy zbudować z kimś trwały związek i znów poczuć się szczęśliwi – nie czekajmy, tylko dajmy sobie szansę i zarejestrujmy się na MyDwoje.pl.

Jak dokładnie działa serwis MyDwoje?

Pierwszym krokiem, który musimy zrobić, jest oczywiście zarejestrowanie się na portalu i uzupełnienie swojego profilu. Następnie, należy wypełnić test partnerski. Co to takiego? Specjalny test, który stworzony został przez terapetuę i psychologa, Andrzeja Rutkowskiego. Za jego pomocą sprawdzana jest nasza osobowość, pod kątem tego, co jest dla nas ważne w związku. Odpowiednia, indywidualnie dobrana kombinacja cech osobowości znacząco zwiększa szanse na zbudowanie trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej. Nie jest bowiem tajemnicą, że dobre dopasowanie partnerów jest kluczem do stworzenia dającego satysfakcję związku, w którym obie strony będą czuły się spełnione, kochające i kochane. Podczas tworzenia testu partnerskiego sprawdzany jest m.in. temperament, cele i wartości, którymi kierujemy się w życiu, to, w jaki sposób chcemy się w związku uzupełniać oraz to, jakie mamy granice tolerancji w różnych aspektach życia. Kiedy już wypełnimy test partnerski, możemy bezpłatnie kontaktować się z pasującymi do nas użytkownikami. Po zakończeniu testu otrzymamy bowiem propozycje potencjalnie dopasowanych do nas osób, z którymi mamy szansę stworzyć szczęśliwy związek. Wówczas wystarczy przejrzeć profile, wybrać te, które najbardziej nas zainteresują i rozpocząć konwersację. A jeżeli wszystko ułoży się po naszej myśli i znajomość będzie się rozwijać w pożądanym kierunku, to może uda się spotkać i zbudować ciekawą, wartościową relację?

Jak wygląda kwestia bezpieczeńśtwa?

Większość osób woli, aby fakt, że udzielają się na portalach randkowych, pozostał ich prywatną sprawą. Czy korzystanie z biura matrymonialnego MyDwoje.pl jest bezpieczne? Anonimowość użytkowników jest uznawana za kwestię priorytetową. Wszystkie dane chronione są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (RODO.) Ponadto, strona posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL. Wszelkie wiadomości, które wysyłamy i odbieramy są bezpieczne, komunikacja pozostaje anonimowa. A o udostępnieniu zdjęć innym użytkownikom serwisu decydujemy sami. Co istotne, również wyniki testu partnerskiego pozostają anonimowe.

Co wyróżnia portal randkowy MyDwoje?

Na stronie, oprócz profili innych singli poszukujących miłości, znajdziemy również wartościowe poradniki, dedykowane osobom randkującym online i chcącym znaleźć swoją drugą połówkę. Takie wskazówki mogą być bardzo pomocne, szczególnie na początku przygody z portalami randkowymi. Co znajdziemy po zarejestrowaniu się na MyDwoje? Na przykład wskazówki dotyczące tego jak stworzyć interesujący profil. Z jednej strony bowiem brak poznawania się w sposób tradycyjny zwiększa możliwość autokreacji i pozwala na lepsze zaprezentowanie się, z drugiej – czasami ciężko stworzyć ciekawy opis, który będzie przyciągał odpowiadające nam osoby. Dlatego, z myślą o osobach, które dopiero dołączają do randkującej online społeczności, powstał specjalny poradnik, który podpowiada, w jaki sposób stworzyć swoje konto. Nie chodzi o to, żeby kłamać i manipulować. Chodzi o to, żeby umieścić takie informacje na swój temat, które pomogą nam znaleźć miłość. Żeby uwzględnić swoje wady i zalety, krótko przedstawić wartości i zainteresowania oraz zaintrygować osoby, które będą odwiedzać nasz profil.

Oprócz artykułów, z zakresu psychologii, budowania relacji międzyludzkich i różnic dotyczących np. perspektywy obu płci na różne życiowe kwestie, możemy znaleźć również ciekawe materiały wideo, które także pozwolą nam na dowiedzenie się wielu ciekawych rzeczy odnośnie relacji i wszystkich związanych z nimi rzeczy. Zakres materiałów poradnikowych jest naprawdę szeroki. Znajdziemy w nich artykuły związane z samotnością, randkowaniem, nieudaną miłością, zaczynaniem od nowa, rozwodem, małżeństwem, różnicami między życiem singla, a życiem osoby będącej w związku. Naprawdę jest w czym wybierać! Warto korzystać z dostępu do tego typu materiałów. Pozwalają one bowiem na zwiększenie naszej świadomości. Tej dotyczącej budowania relacji oraz tej związanej bezpośrednio z nami. Z naszymi potrzebami, oczekiwaniami i pragnieniami. Warto wiedzieć, że im bardziej samoświadomi jesteśmy, tym większe mamy szanse na zbudowanie satysfakcjonującej, trwałej relacji. Podczas poszukiwań partnera, należy wystrzegać się kilku rzeczy. Należy np. uważać na pułapkę “idealnego partnera.” Należy pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi, a ideały nie istnieją. Oznacza to, że każdy potencjalny kandydat będzie miał jakieś wady i denerwujące nas zachowania. I fakt, że zaczniemy umawiać się z kimś innym nie sprawi, że nasze życie stanie się idealne. Dlatego stwórzmy listę zachowań, których absolutnie nie jesteśmy w stanie zaakceptować. A z innymi postarajmy nauczyć się żyć, jeżeli dana osoba ma dużo cech które cenimy i lubimy.


MyDwoje OpinieCzy warto się zarejestrować na Mydwoje?

Jeśli jesteś singlem, który wie czego chce i ma dość przelotnych romansów, z których nic nie wynika – spróbuj. MyDwoje wyróżnia się podejściem związanym z łączeniem ludzi w pary. Wypełnienie testu partnerskiego znacząco zwiększa szanse na znalezienie osób, z którymi możemy zbudować szczęśliwy, trwały związek. Oczywiście, nie ma co liczyć na cud – nie zawsze pierwsza poznana osoba będzie tą właściwą. A czasem nie będzie to nawet czwarta lub piąta. Ważne, żeby się nie zrażać, bo jak to mówią – jeśli chcesz spotkać miłość jedną na sto, to prawdopodobnie przyjdzie ci się spotkać z pozostałymi dziewięćdziesięcioma dziewięcioma kandydatami. Warto jednak dać sobie szansę i walczyć o swoje szczęście. Bo kto inny, jeśli nie my sami, będzie kierować naszym życiem?

Biuro matrymonialne, zajmujące się profesjonalnym łączeniem ludzi w pary – to właśnie MyDwoje. Portal stawia na profesjonalizm, indywidualne podejście do użytkowników, bezpieczeństwo i dawanie singlom możliwości uczenia się przydatnych informacji. Dotyczących ich samych, związków, relacji międzyludzkich i innych pokrewnych tematów. Jeżeli jesteśmy zdecydowani i gotowi na poważną relację, to MyDwoje będzie dla nas doskonałym wyborem. Znajdziemy tutaj dużo osób, które tak jak my szukają kogoś na stałe. Kogoś, z kim będą mogli dzielić dobre i złe chwile, wspierać się, dobrze bawić i darzyć uczuciem. Najprościej mówiąc – wejdź i zarejestruj się i daj sobie szansę na poznanie kogoś nowego. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Nawet, jeśli nie uda ci się od razu znaleźć miłości swojego życia, to z pewnością poznasz wiele wartościowych osób, z którymi nawiążesz ciekawe relacje. I pamiętaj, warto próbować. Może to właśnie na portalu MyDwoje uda ci się znaleźć swoją drugą połówkę, z którą zdecydujesz się spędzić resztę życia?

Zalety

 • Bezpieczeństwo i transparentność strony
 • Dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL oraz ochronie danych osobowych, przez rozbudowaną politykę prywatności.
 • Wielu zarejestrowanych użytkowników
 • Wielu zarejstrowanych użytkowników na stronie pozwala nam na wybranie spośród singli z całej Polski.
 • Test osobowości
 • Przy rejestracji konta wypełniamy test osobowości, pozwalający na dobranie nam idealnego partnera.
 • Rozbudowany poradnik
 • Strona zawiera poradnik dla singli, który już na etapie tworzenia konta pozwoli nam na stworzenie przejrzystego profilu, który zachęci do odwiedzania.
 • Zgromadzenie na portalu użytkowników szukających stałego związku
 • Zgromadzenie na jednym portalu w większości tylko tych osób, które szukają stałego uczucia.

Wady

 • Mniejsza ilość dodatkowych funkcjonalności
 • Mydwoje nie ma wielu funkcjonalności, takich jak podsyłanie prezentów, czy pytania pomocnicze.
 • Brak możliwości znajdowania osób z naszej okolicy bez wykupienia konta premium
 • Nie możemy pisać do wybranych osób bez wykupionego konta premium.
 • Nie jest odpowiedni dla osób, które szukają wyłącznie rozrywki
 • Na Mydwoje możemy znaleźć w większości osoby, które chcą stałego związku.