Randkuj i flirtuj z FotoFlirt

Znudziło ci się życie singla? A może po prostu chcesz się zakochać, korzystając z pośrednictwa internetu? Załóż konto na jednym z wielu portali dedykowanych singlom szukającym miłości. Randki online, flirt, zabawa i poznawanie nowych ludzi – to właśnie fotoflirt.pl! Portal, na którym można znaleźć nawet 50.000 użytkowników dziennie. Z założenia wystarczy więc odrobina cierpliwości, aby poznać kogoś, z kim zaiskrzy. Czy faktycznie poznawanie ludzi przez internet ma sens? Po części zależy to od naszych potrzeb i sposobu bycia. Jednak nie sposób zaprzeczyć, że coraz więcej szczęśliwych par poznaje się w internecie. Wiele historii udanych związków zaczyna się właśnie na portalach randkowych i chatach. Jeśli więc szukasz miłości i chciałbyś poznać kogoś nowego, może warto dać sobie szansę i spróbować szczęścia, rejestrując się na jakimś portalu randkowym?

Fotoflirt.pl – łatwo, bezpiecznie i bezpłatnie

Fotoflirt - randki

Rejestracja na portalu fotoflirt.pl jest bardzo prosta i intuicyjna. Dodatkowo, podawane informacje są ograniczone do minimum. Wystarczy, że podamy swoją płeć, płeć partnera, którego szukamy oraz interesujący nas przedział wiekowy. Następnie, wymyślamy sobie login i hasło oraz podajemy adres e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny. I już! Możesz korzystać ze wszystkich istotnych funkcji portalu. Zostając użytkownikiem strony fotoflirt.pl nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Właściciele portalu zapewniają, że bardzo im zależy na komforcie użytkowników. A także na usuwaniu wszelkich fałszywych kont. Z tego powodu, wszystkie konta są moderowane i sprawdzane, tak, aby wszyscy użytkownicy portalu mogli cieszyć się brakiem rozczarowań i nieprzyjemnych sytuacji związanych z nawiązywaniem znajomości z osobami o nieszczerych intencjach, posługujących się cudzą tożsamością.

Ważną i dobrą informacją jest fakt, że korzystanie z wszystkich potrzebnych funkcji jest bezpłatne. Chcąc korzystać z fotoflirt.pl mamy możliwość darmowej rejestracji i stworzenia profilu, wyszukiwania innych singli (i pojawiania się w cudzych wynikach wyszukiwania) oraz nawiązywania kontaktu poprzez wysyłanie i odbieranie wiadomości, a także korzystanie z chatu. A więcej, do nawiązywania znajomości poprzez ten portal nie trzeba!

Określ na co masz ochotę z Fotoflirt

Wchodząc na portal randkowy, teoretycznie szukamy miłości. Teoretycznie, bo ile osób, tyle potrzeb i oczekiwań. Sam fakt zarejestrowania się na portalu randkowym, nie musi bowiem oznaczać, że chcemy poznać kogoś do związku i trwałej, stabilnej relacji. Może po prostu chcemy przeżyć ciekawą przygodę albo poznać kogoś nowego i zobaczyć, co stanie się dalej?

Zanim więc rozpoczniemy przygodę z randkowaniem i czatowaniem online, zastanówmy się, czego oczekujemy od osób, które będziemy poznawać przez internet. Jest to niezwykle istotne, żeby uniknąć późniejszych nieporozumień i frustracji, wynikających z odmiennych oczekiwań. Pamiętajmy, że nasze potrzeby są nasze i nikt nie ma prawa oceniać, czy są one dobre, czy złe (dopóki świadomie nie zamierzamy krzywdzić innych albo robić rzeczy powszechnie uznawanych za niewłaściwe i niemoralne.) Jeśli więc na obecnym etapie życia nie szukamy miłości, ani stałej relacji, ani nawet dłuższej znajomości – nie ma w tym absolutnie nic złego. Możemy chcieć po prostu flirtować, randkować, poznawać nowe osoby albo zaczynać niezobowiązujące romanse. Ważne tylko, żebyśmy jasno sprecyzowali swoje oczekiwania i zamiary. I nie kryli się z nimi, tylko otwarcie informowali swoich rozmówców czego i kogo szukamy. Wówczas, kiedy obie strony godzą się na daną formę relacji i są świadome, że np. jedna z osób nie chce związku i wyłączności, to wszystko jest w porządku. Pamiętajmy jednak, żeby zawsze uczciwie przedstawiać swoje zamiary i oczekiwania. Dzięki temu unikniemy wzajemnych rozczarowań i niepotrzebnych zranień, np. w przypadku zaangażowania uczuciowego jednej ze stron.

Kiedy już wiemy, czego szukamy – do dzieła! Skorzystaj z wyszukiwarki i zacznij szukać potencjalnych partnerów do rozmowy. Kiedy jakiś profil przyciągnie twoją uwagę, nie wahaj się i rozpocznij rozmowę. Nie masz nic do stracenia. A zyskać możesz wiele! Od ciekawej znajomości, przez przyjaźń, po partnera, z którym stworzysz szczęśliwy związek. A może po prostu uda ci się spotkać kogoś, z kim będzie ci się dobrze flirtować i miło spędzać czas, dzięki czemu przeżyjesz niezapomnianą przygodę?

Czy na Fotoflirt faktycznie jest tak różowo?

Po początkowym zachwycie i wniknięciu nieco głębiej w informacje dotyczące portalu fotoflirt.pl, z pewnością nasz zapał nieco ostygnie. Dlaczego? Z kilku prostych i dość prozaicznych przyczyn. Pierwszą z nich jest np. fakt, że ilość użytkowników obecnych na portalu, podawana jest jako dwa miliony. Nikt jednak nie wspomina, że jest to ilość obejmująca wszystkie kraje. Osób z Polski, jest tam zdecydowanie mniej. Choć nadal relatywnie dużo i jeśli dobrze poszukamy, to z pewnością uda nam się znaleźć kogoś interesującego. Nawet, jeśli nie będzie to kandydat na potencjalnego partnera. Albo chociaż gorącego flirtu. Czasami bowiem okazuje się, że na portalach randkowych znajdujemy ciekawych znajomych albo ludzi, którzy z czasem zostają naszymi przyjaciółmi.

Co jednak jest faktycznie sporą wadą tego portalu? Jego…cena. Owszem, rejestracja i początkowe korzystanie z fotoflirt.pl jest w pełni bezpłatne. Nawet mamy możliwość korzystania z wersji premium. Przez całe trzydzieści dni. Potem następuje konieczność wykupienia płatnej wersji. Znaczy konieczności nie ma, ale wersja bezpłatna jest raczej mało funkcjonalna. Posiadając darmowe konto mamy prawo do posiadania zdjęcia profilowego. Wyłącznie. Nie mamy możliwości dodania na profil żadnych dodatkowych zdjęć. Oprócz tego, w wersji bezpłatnej nie możemy… powiększać zdjęć. Do dyspozycji mamy tylko i wyłącznie miniaturki, z których nie zawsze możemy dowiedzieć się jak dana kobieta lub dany mężczyzna wygląda. Kolejnym utrudnieniem jest fakt, że chcąc korzystać z wyszukiwarki, nie jesteśmy w stanie szukać osób z konkretnego miasta. Największym zawężeniem, które możemy wówczas ustawić, jest wybranie konkretnego województwa, z którego mają pochodzić nasi potencjalni rozmówcy.

Czy zatem warto kupować wersję premium? I co tak właściwie nam ona w praktyce daje? Możemy posiadać na swoim profilu więcej zdjęć, niż tylko zdjęcie profilowe. Możemy również dokładniej oglądać zdjęcia innych użytkowników, poprzez powiększanie ich. Z dodatkowych funkcji, które można uznać za przydatne, warto wymienić możliwość sprawdzania, kto odwiedził nasz profil, jednocześnie samemu ukrywając fakt, że weszliśmy na czyjeś konto. Inną istotną funkcją, która przydaje się w momencie, w którym chcemy nawiązać z kimś kontakt jest możliwość zobaczenia, czy rozmówca odczytał naszą wiadomość. Nie musimy się wówczas zastanawiać – “dostał moją wiadomość czy nie dostał?” Czarno na białym widzimy bowiem, czy nasza wiadomość została odczytana. I jeśli została, a z drugiej strony nie ma odzewu, to może warto sobie darować i pomyśleć o nawiązaniu kontaktu z kimś innym? W tym miejscu należy jednak wspomnieć o tym, że sporo osób po upływie trzydziestu dni po prostu rejestruje się ponownie, używając innego adresu mailowego (bardzo często używane są wówczas również inne zdjęcia, aby administratorzy nie zwrócili na taką osobę uwagi.) Jest to jakieś rozwiązanie. Nie jest ono jednak zbyt wygodne, ze względu na konieczność pamiętania o czasie trzydziestu dni oraz nawiązywania od nowa sieci kontaktów.

W przypadku, w którym zdecydujemy się na wersję płatną, musimy pamiętać o ewentualnym wypowiedzeniu umowy. W przeciwnym wypadku, co miesiąc, z naszego konta będzie pobierana równowartość zakupu wersji premium. W tym momencie należy zaznaczyć, że ceny podawane na stronie, są cenami w euro. Oznacza to, że wysokość opłat (o ile nie posiadamy konta w euro) będzie ulegać zmianie w zależności od tego, jak wygląda aktualny kurs euro.


FotoFlirt OpiniePrzechodząc do meritum – czy warto założyć konto?

Jeżeli chcemy poeksperymentować z randkami online, flirtem i poznawaniem nowych osób za pośrednictwem internetu, to fotoflirt.pl może być dobrym wyborem. Zwłaszcza, jeśli od początku traktujemy to bardziej jak zabawę i przygodę, niż poważne poszukiwanie życiowego partnera. Albo chociaż kandydata nadającego się na stworzenie niezobowiązującego związku.

Oczywiście, życie lubi zaskakiwać i znane jest z tego, że pisze najróżniejsze scenariusze. Może się bowiem okazać, że nasza recenzja skłoni Cię do założenia konta i dzięki temu odnajdziesz miłość swojego życia. Albo poznasz kogoś, z kim uda nam się zaprzyjaźnić. Jednak patrząc jakie są opinie użytkowników – lepiej nie nastawiać się za bardzo na to, że uda nam się poznać mnóstwo ciekawych, wartościowych, pasujących nam osób. W porównaniu z innymi portalami randkowymi, mamy bowiem stosunkowo małą możliwość określenia, czego tak naprawdę szukamy. Nie jesteśmy w stanie wypełnić żadnej ankiety, ani testu, który pomógłby nam znaleźć użytkowników zgodnych z naszymi upodobaniami i oczekiwaniami. Jesteśmy więc w pewnym sensie skazani na siebie i łut szczęścia.

Istotna jest również funkcjonalność i wygoda. Korzystając z fotoflirt.pl, wygodę z korzystania z serwisu mamy tak naprawdę przez trzydzieści dni (o ile nie chcemy przechodzić na wersję premium.) Potem tracimy większość funkcji, które pozwalają na wygodne szukanie nowych znajomości. Zostaje nam wówczas przejście na wersję płatną lub ponowna rejestracja. Można jeszcze poruszyć kwestię strony wizualnej serwisu. Strona jest prosta i przejrzysta, wykonana bez dbałości o dopracowanie szczegółów, co może drażnić niektórych użytkowników.

Na podkreślenie zasługuje fakt dużego bezpieczeństwa użytkowników. Twórcy portalu dbają o komfort i ochronę danych swoich użytkowników. Możemy być pewni, że żadne informacje przez nas podane, nie wyjdą poza portal. Ten aspekt jest istotny, m.in. dlatego, że wiele osób uznaje swoją aktywność na tego typu stronach za informację prywatną, którą nie chcą się dzielić z większym gronem odbiorców.

Ostateczna decyzja należy do nas. Pierwszy miesiąc możemy potraktować jako eksperyment, korzystając z serwisu w wersji premium, nie ponosząc za to żadnych opłat. Jeśli nam się spodoba – zawsze możemy zarejestrować się ponownie lub wykupić wersję premium i dalej cieszyć się możliwością pełnego korzystania z portalu.

Zalety

 • Próbne konto premium
 • Ogromnym plusem portalu Fotoflirt jest fakt, że możemy wypróbować funkcjonalności konta premium za darmo przez okres 30 dni. To ogromny plus dla osób, które nie są pewne, czy portal im się spodoba i spełni ich oczekiwania. Po wykupieniu konta premium mamy możliwość wysyłania niezliczonej ilości wiadomości.
 • Funkcjonalna strona
 • Przejrzystość i funkcjonalność strony zachęca do odwiedzin.
 • Wiele użytkowników
 • Wielość użytkowników pozwala nam na poznanie naprawdę ciekawych osób z różnych części Polski.
 • Możliwość rozbudowania naszego profilu
 • Profil możemy rozbudowywać o dodatkowe informacje o nas, czy zdjęcia.

Wady

 • Ograniczone funkcje bez konta premium
 • Możliwość pisania do wszystkich użytkowników, ale dopiero po wykupieniu konta premium.
 • Nowa rejestracja po wykupieniu wersji premium
 • Po wykupieniu wersji premium musimy ponownie się rejestrować.