Academic Singles - Tysiące singli w Twojej okolicy!

Academic Singles to bardzo popularny portal randkowy, który pozwoli znaleźć singli w Twojej okolicy. Odznacza się prostym oraz intuicyjnym wyglądem oraz łatwą obsługą. Można z jego pomocą znaleźć naprawdę interesującą osobę z Twojej okolicy. To idealny portal dla osób, które szukają prawdziwego spełnienia oraz szczęścia. Sprawdź, jak możesz znaleźć swoją drugą połówkę, w prawdziwie akademickim stylu!

Zaczynamy z Academic Singles

academic singles recenzja

Aby znaleźć miłość, należy zacząć ją szukać. Swoje poszukiwania rozpoczniesz od rejestracji oraz pierwszego logowania. Proces rejestracji w Academic Singles jest darmowy i bardzo prosty. Nie powinien sprawić tobie żadnego problemu. Podczas rejestracji podajesz swój e-mail oraz unikalne hasło, za pomocą którego się zalogujesz.

W Academic Singles również dostępny jest test osobowości. W teście osobowości zawarte są różne pytania, które pozwolą nam określić jaki typ partnera nas interesuje oraz sprawdzić jaką osobowość posiadamy. Test pozwoli dobrać nam właściwą osobę. Wypełnianie testu to idealna zabawa, która jednocześnie da nam odpowiedź na pytanie: kogo szukamy, dlaczego chcemy przestać być singlami i co możemy zaoferować drugiej osobie.

academic singles - test

Test zawiera pytania skonstruowane przez psychologów i ważne, by odpowiadać na nie szczerze. To pozwoli algorytmowi, który znajduje się na stronie określić, które osoby znajdujące się na stronie odpowiadały w podobny sposób i będą pasowały do naszej osobowości oraz oczekiwań wobec życia. To bardzo ważne, ponieważ według psychologów to głównie dane cechy charakteru, a nie wygląd zewnętrzny, czy podobne hobby sprawiają, że dane osoby pasują do siebie i są w stanie stworzyć stały związek. Pytania mogą dotyczyć m.in. naszego stosunku do stałych związków, ale także do używek, posiadania dzieci, czy podziału obowiązków domowych. Wspólne poglądy w tak ważnych kwestiach potrafią bardzo zbliżyć do siebie osoby, które szukają w związku przede wszystkim zrozumienia oraz poczucia bezpieczeństwa.

Po zalogowaniu się oraz wypełnieniu testu możemy przystąpić do wypełniania naszego profilu. Powinniśmy w nim zamieścić takie informacje, jak choćby nasz wzrost, miejscowość z której pochodzimy, naszą datę urodzenia, a także krótką notkę, która nas opisuje. Warto wybrać interesujący sposób przedstawienia się, by zrobić dobre wrażenie na osobach, które będą wyszukiwały innych profilów.

Pamiętajmy, że serwis praktykuje politykę prywatności, więc nasze dane nie będą nikomu udostępniane, a zwłaszcza zewnętrznym firmom.

Nie ma również dostępu do naszych zdjęć, czy profilu dla osób, które są spoza społeczności portalu. Na nasz profil nie może wejść osoba, która sama nie posiada konta na stronie, co zapewnia nam dyskrecję.

Portal działa na bardzo prostych zasadach – możemy przeglądać profile użytkowników oraz ich zdjęcia oraz się z nimi kontaktować. To pozwoli nam na zapoznanie się z interesującą nas osobą. Na naszą skrzynkę przychodzą powiadomienia, z których wynika jak wiele wiadomości otrzymaliśmy i ile osób sprawdziło nasz profil.

Informacja o tym, czy ktoś sprawdził nasz profil jest bardzo ważna, ponieważ wiele osób szuka partnerów spośród osób, które nie są nimi zainteresowane. W wielu przypadkach może się to sprawdzić, ponieważ nasza wewnętrzna pewność siebie oraz umiejętność flirtowania może sprawić, że dana osoba faktycznie zacznie się nami interesować. Niestety czasem zainteresowanie jest nieodwzajemnione, dlatego warto szukać flirtu oraz rozmowy u osób, które już przeglądały nasz profil. Może być to łatwy sposób do nawiązania relacji.

Jak korzystać z portalu Academic Singles?

academic singles - korzystanie

Portal randkowy daje nam ogromne możliwości poznania ciekawych osób. Przede wszystkim strony takie jak Academic Singles pozwalają na przeglądanie profili wszystkich dostępnych w naszej okolicy singli. Oprócz tego możemy wybrać osoby, które są nami zainteresowane. W powiadomieniach otrzymamy informacje, które osoby przeglądały nasz profil, co znacznie zwiększy nasze szanse na znalezienie kogoś interesującego, ale również nawiązanie z tą osobą relacji. Warto sprawdzać taką informacje, ponieważ znacznie łatwiej będzie nam „zaczepić” osobę, która już jest nami zainteresowana lub chociaż sprawdziła nasz profil i wie kim jesteśmy. Warto zadbać o to, by nasz profil był jak najczęściej odwiedzany. Zadbajmy o ładne i dobrze widoczne zdjęcie profilowe. Powinno ono pokazywać naszą twarz, dobrze by nie była ona zasłonięta przez nakrycie głowy, czy okulary przeciwsłoneczne. Warto również zadbać o ciekawy podpis, który przedstawi nas i sprawi, że ktoś zainteresuje się akurat naszym profilem. Mogą być zawarte w nim ciekawe informacje o nas, takie jak nasze zainteresowania, czy poglądy na życie. Wato w opisie zaznaczyć również jaką relacją jesteśmy zainteresowani, by osoby które wyszukują innych użytkowników nie byli rozczarowani, ani by mylnie nie odczytali naszych intencji.

Ważne, by na początku korzystania z portalu odpowiednio wypełnić test osobowości. Nie mam sensu podawać w nim nieprawdziwych informacji, ponieważ to według niego algorytm wgrany w s stronę dobiera nam partnerów. Można dzięki niemu znaleźć osobę, która będzie nam odpowiadała pod kątem osobowości oraz naszych oczekiwań, jakie mamy względem naszego przyszłego partnera. To pozwoli cieszyć się dużym wyborem spośród osób z Twojej okolicy, które mają podobny charakter do Twojego oraz spełniają oczekiwania.

academic singles aplikacja

Bardzo dobrą opcją na portalu Academic Singles jest możliwość poproszenia o pomoc w nawiązywaniu kontaktów. To świetna opcja dla osób, które pierwszy raz korzystają z tego typu portalów i nie czują się komfortowo w sytuacji, kiedy muszą samodzielnie rozpocząć rozmowę z nieznajomą osobą. Mamy do wyboru serię pytań pomocniczych, które pozwolą nam na łatwe rozpoczęcie konwersacji oraz jej późniejsze utrzymanie. W pierwszej rozmowie bardzo ważne jest utrzymanie zainteresowania naszą osobą, dlatego warto, aby wrażenie jakie zrobimy na wybranej przez nas osobie było trwałe i pozwalało na zbudowanie późniejszej relacji.

Bardzo pozytywną opcją na Academic Singles jest aplikacja, która umożliwi kontaktowanie się z innymi użytkownikami również wtedy, kiedy jesteśmy daleko od naszego komputera.

Academic Singles – konto darmowe, a konto premium

Niestety Academic Singles nie działa w pełni w wersji darmowej. Możemy wykonać test psychologiczny oraz uzupełnić nasz profil, jednak pełnię funkcji strony poznamy dopiero po zapłaceniu za konto premium. Pierwszy miesiąc korzystania z portalu kosztuje jedynie 20 zł, jednak późniejsze przedłużenie subskrypcji jest droższe i będzie nas kosztowało 79,90 zł za trzy miesiące użytkowania. Bardziej korzystne jest więc wykupienie pakietu na pół roku, który kosztuje jedynie 59.90 zł.

Jeśli dzięki portalowi znajdziemy swoją drugą połówkę i będziemy chcieli zrezygnować z dalszej subskrypcji, to należy złożyć pisemne oświadczenie, że rezygnujemy z dalszego korzystania z opcji premium. To ważne, ponieważ przy zamawianiu konta premium podajemy numer swojej karty kredytowej, z której po zakończeniu subskrypcji automatycznie zostaje pobierana opłata na kolejny okres.

Darmowe konto niestety nie pozwala nam na kontaktowanie się ze wszystkimi użytkownikami. Możemy z jego pomocą napisać tylko wiadomość, która nie będzie przekraczała 4 tysięcy znaków, co nie jest wystarczające na wymianę poglądów, czy poznanie danej osoby. Konto premium daje za to nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kontaktowanie się z wybranymi osobami.


Academic Singles - OpiniePodsumowanie

Mimo kilku wad portal naprawdę zdaje egzamin jeśli chodzi o znajdowanie singli z naszej okolicy. Dodatkowo jest bardzo dyskretny, przez co nie musimy obawiać się o nasze dane osobowe. Nie są one udostępniane żadnym firmom zewnętrznym ani osobom trzecim.

Konto premium pozwoli nam na korzystanie w pełni z portalu. Twórcy mówią o dużym powodzeniu w znajdowaniu swojej drugiej połówki przez właśnie portal randkowy Academic Singles.

Szukanie miłości oczywiście nie jest proste, jednak takie portale jak Academic Singles bardzo pomagają nam w znalezieniu odpowiedniej osoby. Można z ich pomocą mieć wiele znajomych i poznawać różne osoby, chętne na spotkanie z nami. Test osobowości znacznie zwiększa nasze szanse, przez co na pewno znajdziemy osobę, która będzie podzielała nasze poglądy oraz przekonania, a także dopasuje się do naszego charakteru, mając taki sam temperament co my.

Coraz więcej portali, takich jak Academic Singles korzysta z wiedzy psychologicznej, by jak najlepiej dobrać nam partnera, który sprawi, że nie tylko poczujemy się mniej samotni, ale również będzie spełniał nasze wymagania.

Portale randkowe takie jak Academic Singles pomogą nam w znalezieniu drugiej połówki. Możemy nie tylko poznać ciekawe osoby z naszej okolicy, ale również poznać atrakcyjne kobiety, z którymi może połączyć nas coś więcej niż zwykła przyjaźń.

Zalety

 • Darmowa rejestracja
 • Rejestracja na Academic Singles jest całkowicie darmowa.
 • Dopasowanie partnerów
 • Profesjonalny test osobowości pozwoli nam na pełnego i bardzo profesjonalnego dobrania partnerów pod kątem naszej osobowości oraz oczekiwań, jakie mamy wobec partnera.
 • Wielu użytkowników z różnych części Polski
 • Możliwość wybierania użytkowników z całej Polski, by nasz przyszły partner mógł się z nami łatwo spotkać na randce.
 • Bezpłatne i bardzo profesjonalnie wykonane kwestionariusze
 • Kwestionariusze pozwalają nam na znalezienie odpowiedniego partnera, a pytania nam zadawane sprawiają, że łatwiej nam jest dobrać odpowiednią partnerkę lub partnera.
 • Przejrzyste i szczegółowe profile
 • Profile innych użytkowników są przejrzyste i łatwo się je przegląda, co pozwala nam na lepsze zaznajomienie się z poszczególnymi osobami.
 • Prostota w obsłudze i ładna szata graficzna
 • Strona jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki funkcjonalnym przyciskom oraz wtyczkom.
 • Portal posiada aplikację mobilną
 • Aplikacja mobilna Academic Singles pozwala nam na poznanie interesującej nas osoby oraz kontaktowanie się z nią nawet w momencie, kiedy nie mamy przy sobie komputera.
 • Ciekawe funkcjonalności
 • Pytania pomocnicze pozwalają nam na znacznie łatwiejsze nawiązanie pierwszych relacji poprzez portal.
 • Rezygnacja z subskrypcji konta premium w każdym momencie
 • Konto premium możemy przestać wykupywać w dowolnym czasie.

Wady

 • Ograniczenia bezpłatnego konta
 • Aby korzystać z wielu funkcjonalności, należy wykupić konto premium.
 • Serwis nie informuje nas o dacie zakończenia subskrypcji wersji premium, więc musimy sprawdzać to osobiście
 • Musimy samodzielnie sprawdzać, kiedy nasze konto premium wygasa i w razie rezygnacji napisać prośbę o jego nie przedłużanie na kolejny okres.
 • Automatycznie pobierana płatność za konto premium z naszej karty kredytowej lub płatniczej
Po dodaniu numery karty kredytowej albo płatniczej pobierane są z nich środki na pokrycie naszej subskrypcji. Dzieje się to bez naszej wiedzy, po wykupieniu konta premium na określony czas.